SPAK


SPAK Nga 27 garues 5 kaluan vettingun, Ibrahimi: Ja si do procedojmë

9:08

Mbyllet zyrtarisht afati që prokurorët të kandidojnë për të qenë pjesë e Prokurorisë Speciale që pritet të hetojë zyrtarët e lartë.

ΑΝΟΙΓΩ APEX PACKS!(EPIC ΚΑΙ LEGENDARY SKINS!)| Apex Legends

8:09

Σήμερα ανοίγουμε καποια κουτιά στο Apex Legends (Gameplay coming soon..) Μην ξεχάσεις να κάνεις subscribe! Πάτα εδώ: ...

ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ CHALLENGE!(Fortnite Battle Royale)

10:17

Support A Creator NLD_SPAK Μην ξεχάσεις να κάνεις subscribe! Πάτα εδώ: Instagram: ...

ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΟΠΛΟ!(Fortnite Battle Royale)

10:44

Support A Creator NLD_SPAK Μην ξεχάσεις να κάνεις subscribe! Πάτα εδώ: Instagram: ...

22 KILL SE CUSTOM GAMES TOU SPAK!!

8:09

Στο σημερινο βιντεο θα δειτε wins στα custom games του Spak  ...

KOUVALIMA ME 22 KILLS!!*TO KLTRO MOU GAME*(Fortnite Greek Battle Royale)

8:06

Αυτο ηταν το προσωπικό ρεκορ μου σε kills και ταυτόχρονα το καλύτερό μου game ελπιζω να σας αρεσε! ---------------------------...

ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ POLAR PEAK!!(Fortnite Battle Royale Greek)|SpaK

10:02

Support A Creator NLD_SPAK Μην ξεχάσεις να κάνεις subscribe! Πάτα εδώ: Instagram Name: giannis.spanou ...

SPAK 5 nga 27 garues kaluan vettingun, Ibrahimi: Si do të procedojmë

8:40

Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

ΜΟΝΟ LOOT ΑΠΟ ICE ZOMBIES CHALLENGE!!(Fortnite Battle Royale Greek)

10:26

Support A Creator NLD_SPAK Μην ξεχάσεις να κάνεις subscribe! Πάτα εδώ: Instagram: ...

“SPAK dhe BKH do i arrestojnë për 3 ditë politikanët”

4:07

Vettingu politik i kërkuar nga opozita është kryefjala e javëve të fundit në arenën politike. I ftuar në studion e “Open ...

A ka njerëz në PS që kanë frikë nga SPAK?

2:25

A ka njerëz në PS që kanë frikë nga SPAK ?

GUNZAR Ή GIANUBA22(Fortnite Q&A 3K SUBS)

7:24

Ηρεμήστε λίγο 4k φτάσαμε!Ελπίζω να σας άρεσε το Q&A ...

DUO SQUADS ΝΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!(Fortnite Br Greek)

12:08

Το κανάλι του TourD: Support a creator: NLD_SPAK Instagram: ...

ΠΡΩΤΑ GAMES ΣΤΗΝ SEASON 7!(Fortnite Br Greek)

10:48

Discord Server: Instagram: -------------...

ΜΕ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕ ΜΟΝΟ ΜΕ SNIPER!(Fortnite Br Greek)

11:18

Support a creator: NLD_SPAK Instagram: Discord Server:  ...

Ekskluzive Gent Ibrahimi: Në SPAK më të mirët, Shkolla e Magjistraturës porta ekskluzive

17:40

Subscribe në Ora News këtu #oranews Prokurorët e SPAK -ut do të jenë më të mirë. Kështu u shpreh Kreu i ...

Prokurori amerikan Gjon Junçaj, mesazh prokurorëve që aplikojnë për SPAK

2:54

Ish-Këshilltari Ligjor për Antikorrupsionin në Ambasadën Amerikane, Gjon Junçaj, intervistë ekskluzive për Programin "31 Minuta" ...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ DUO!!(Fortnite Br Greek)

8:41

JustPurple: Jh_6rUg ...