EN KARANLIK YIL (1993) - DÜNDEN YARINA


Download videos:
medium

DÜNDEN YARINA -Trap Two aka Ayhan S.
Amerikada da 10 Milyon Italyan yasiyor, onlarca Milyon Cinli yasiyor, Hindistanli, Meksikali, 15 Milyon Alman yasiyor ve bircok daha! Heppisi kendi aralarinda kendi Dilinde konusuyorlar. Ama Amerikanin resmi dilini heppisi biliyor ve kabul ediyor. Orada bu cesitli Irkdaki Insanlar, kendilerini bir Amerika Vatandasi olarak görüyor ve kabul ediyor! Hic biri de gelip demiyor ben burda 15 Milyon Alman im ve kendi dilimi resmi olarak burada istiyorum! Kendi ülkemi kurmak istiyorum demiyor!!! Türkiye de de kactane Irktan Inasan yasiyor, Kürt, Gürcü, Abaza, Laz, Cerkez, Bosnak, ve bircok daha... heppimiz evlerimizde kendi Irkimizin dilinden konussak da resmidilimiz Türkceyi ve Türkiyemizi Devletimiz olarak kabul ediyoruz. Nedir sizin probleminiz anlamadimki bunca yildir??? Kürtce dilini gelip de resmi dil olsun diyemezsinki? Hicbir Devletde böyle birsey kabul edilmez. Nedir sizin istediginiz yahu?
Oguzhan Akin
9:10 Belgeselde Musa Anter'in PKK tarafindan öldürüldügü anlatilmis ki, buda Kanalin yalan haber yaptigini kanitlamaktadir. Musa Anter MIT Ajanlari/JITEM tarafindan katledilmistir, somut belgeleri ile'de kanitlanmistir.
Oğuzhan Çakıroğlu
Hey be. Ülke nereden nereye geldi. Siyasetçilerin medenice televizyonda buluşup tartışabildiği yıllardan günümüze, çocuk tecavüzcülerinin bile savunulduğu yıllara. Vay anasını sayın seyirciler. 2016 ile kıyaslasak 1993 bayağı parıldıyor be, ne karanlığı?
ertuğrul varank
Bu memlekete en büyük zarar veren üç kişi 1-Mesut Yılmaz, 2-Abdullah Öcalan, 3-Süleyman Demirel
islam alarslan
güzel ülkem neler yaşamış ve hala neler yaşıyo hiç birinin de hesabı sorulmamış
deniz denizoglu
yaşım elli yedi türkiye hep karanlıkta
enes KATIRCI
kanal a yi takdir ediyorum yayinlarinizin devamini dilerim siz yayin yaptikca kopekler havlayarak kendini belli ediyor.
Serdar
türkiye üzerinden nekadar oyun oynanmış halada devem ediyor Ama Allah ın izniyle başaramıyacaklar
Engin the musician
ya 93 en karanlık yıl diyenler allah aşkına her hafta 10-15 şehit verir olduk. medyayı satın almış bir iktidar, istediği zaman internet erişimini kısıtlayan bir hükümet olmasa acısını çok daha derin hissedeceğiz ama körleştiriliyoruz. görmeyelim diye. ya bu ülkede büyükelçiler vurulur oldu. darbe girişimini tankların altına kendini atan cesur TÜRK milleti olmasa kim engelleyecekti? en karanlık çağ şimdi değilse hangi zaman? ve hala öyle propaganda yapıyorlar ki bakın bugünler iyi günler ne kötü günler geçirdik diyorlar. ulan bu ülkede işsizlik %12den %20ye çıktı. kriz yok kriz yok deniliyor millet kepenk indiriyor. mortgage diye bir bela çıkardılar daha faizi en alt seviyeye getirdik diyorlar. millet kredi kartı borcundan kırılıyor. ödeme gücü yok. ÖTV, MTV, Lüks vergisi adı altında bir sürü vergiye zam zam zam... alım gücü asgari düzeyde. simit çay ile geçinse bir aile şu an asgari ücret yetmiyor... ayakkabı kutularında paralar saklanıyor. sesimiz çıkmıyor. kimin en karanlık çağı, kime göre??? yapmayın...
Pınar Cakcak
Amerika planlamış hala plan yapıyor Türkiye üzerinden siz daha uyuyorsunuz fetö nerde ABD de Türkiyeyi bölmeyi çalışıyor
Ahmet güven
yıl olmuş 2016 neyseki ülke huzur içinde , ne terör var ne iç savaş var nede savaşa giden askerimiz ,hiç şedimizde olmuyor şükür .. töbe birde en karanlık yıl yazmış 93 , ulan keşke 93 e geri dönsek
Erdal TOPAL
Madımak olayıyla belgeselin başlığı pek uymuyor gibi. Bunu karanlık güçler değil de bizim yobazların yaptığını da eklemenizi de isterdim ama. Oteli yakanları hoş göstermek için provoke edildiğinden bahsediliyor. Ulan yakanın hiç mi suçu yok?
Eski Tahsin
nekadar bölücü kürt varsa cani cehenneme
test420
Fnaf 1 1993 de geçiyor
ahmet tokmak
İşte koalisyonların ülkemiz için ne kadar tehlikeli olduğunun bir kanıtı. Her kafadan bir ses çıkıyor, hükümeti kurma noktasında siyasi mücadeleler vs ülkemize hep zarardan başka bişe değil. Bi de askeri vesayet de işin içine girince bakınız adam yerine koymuyo kimse ne türkiyeyi ne de onun başbakanını. Generallere bak ülkesinde pkk at koşturup köy basıyor ama siyasiler karşısında kasılıp da kasılıyor deyyus oğlu deyyuslar. Beğenin beğenmeyin bu dönem ve garip adetler Erdoğan sayesinde şuan geride kalmış durumda. O olmasa hala 90 ları yıllardaki karanlık dönemleri atlatamazdık. Daha yazılmamış olaylar da var burda cem aysever suikasti. Adamı ve yanındaki 2 kişiyi öldürüp ankaranın 3 ayrı ilçesine atıyolar her birini inanılır gibi değil. Bunların faili hala meçhul. Ayrıca bu madımak olaylarında da Aziz Nesin denen adamın ne kadar provaktör olduğu, olayları nasıl da tırmandırıp sonra da kendisini bu işten sıyırdığı çok net görülüyor. sivas gibi bir yere gelip şeytan ayetleri bildirisi dağıtıp allah da neymiş niye inanayım gibi açıklamalar yapıp halkı inanç duygularıyla apaçık oynamış şerefsizin tekidir. Aksi durumda bu olayların yaşanmayacağını her insan bilir. Sebebi bu gibi içimizdeki hain köpeklerdir.
Onur Yılmaz
Başbakanımızı astılar cumhurbaşkanımızı zehirleyip öldürüldü daha hala amerika ile bağlantımız devam ediyor israil insanlarımızı katletti ve hala ilişki devam diyor
Bayram Yanık
Dönemin siyasileri malın önde gideni vasifsiz hepsi
GÖKHAN
pkk da diğer terör örgütleride siyonist yahudilerin kurduğu örgütlerdir suikastların hepsinde yine cia fbı aracığı ile yapılmıştır.hatta o yıllarda mit in içinde askeri yede bile israile çalışan ajanlar vardı.ve pkk bu yüzden bitmiyordu bu sikastlarda onların parmağı vardı.siyonist yahudilerin kurduğu bu sözde kürd ama gerçekte ermeni terör örgütüne bu güne kadar 13 bine yakın anadolu genci şehit verildi.
Trap Two aka Ayhan S.
Hürriyetin verdigi Manset, "Ugur Mumcuyu sonunda susturdular" nasil yanlis Propaganda yapilip Insanlari gaza getirme cabasi verildiginin en net kanidi bence! Hürriyetin yaptigi, Milleti yanlis haberler le birbirine düsürmek idi, ve halen de öyle bence! Cünkü Mumcu, ozama bütün PKK nin ve gercek nedenlerini ortaya cikarmis idi. Onu öldürdüler ve sonrada PKK Devrimci savascisi gibi yaptilar. Halbuki Mumcu, PKK yi ve Terörü lanetleyen idi!
Ricardo Quaresma
Bu programı çok seviyorum
Mustafa Bulut
aziz nesin kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. ölmemeside bunun göstergesidir
Savas Gozde
1992 sono 1993 sonu askerdim
Volkan Seven
her iyi niyetli girişimi engelleyen ve özal cinayetinde parmağı olan demirel!!! ateşi bol olsun pisliğin. Özal suikastinde demirel-fetö okulları-sabri yirmibeşoğlu üçgeni araştırılmalıdır.
BuDa Kim?
bazıları diyorki simdi daha çok sehit veriyoruz bende onlara sunu soyliyeyim simdi amerikadan tut çine kadar tüm ülkelerde böyle terör saldırıları yaşanıyor sebeb ise suriye türkiye 93 deki gibi kabuğuna çekilirse belki daha az şehit veririz ama hiçbir zaman tam bagımsız olamayız 93 teki gibi
moacyr franco
Bunca eziyet terör , yine zafer Türk Milletinindir !!!!!!
Hadidaaa 55
93 te ülkeyi dışardan yapılan saldırılarla bölmeye bitirmeye çalışıyolardı ama 2002 den bu yana kaleyi içerden feth etmeye başladılar Türk halkını savaşarak yenemiyeceğini anlayan küresel güçler bizim cahil kalmış kısmımızı başa getirdikleri adamları dindar gibi göstererek iktidarda tutmaya devam.edicekler.
Savas Gozde
Oldurelen askerlerin cogunu devlet kendisi olduruyudu savas var diye yazik herseyi canli canli gurdum
American Gangsteri
Süleyman demirel eşittir Erdal İnönü bu ikisi tam bir pezevenk. Abdullan öcalan seviyesindedirler benim gözümde.
Baran1
Ta ozaman bile türkiye birbirini düşürmeye çalişmişlar çok dikkatli olmamiz lazim 2023 az kaldi geleçek nezır için çok rahat ve zengin ve güçlü bir Türkiye için
Muammer Güneş
sizin yücelttiğiniz fetöyü deşifre edende uğur mumcu idi ve o sözlerinden sonra suikaste uğradı
Cem Yıldız
İkinci karanlık yıl ise 2017'dir.
Kaiser Klaus
Long live Alparslan türkes
okan oymak
ALLAH BELALARINI VERSIN CILLERINDE DEMİRELİNDE EMİ HALK ÖLÜYO BUNLAR BASBAKAN OLUCAM DİYE BİRBİRLERİNİN AYAĞINI KAYDIRIYOLAR BİR GÜNDE SU GARİP HALK DÜSÜNMEDİLER
Beytullah Sarıtoprak
hele musa anteri haklı bulmak . kalemiyle bölücülük yapmış insanlar .
Ersin Ünal
Belediye başkanını o kadar masum anlatmışsınız ki sanki gazanız mübarek olsun diyen başkası.Neymiş konuşması etkili olmuş ne konuşması asıl terörist başlarından biriydi o zat.
tembel çocuk
NE PKK NE DHP NE DE DARBECİLER  BAŞARAMADI VE BAŞARAMAYACAKTA..
Mehmet Mehmet
Madimak olayi.Turkiye icin,ozellile Sivas icin utanc verici ve asla silinmiyecek cok buyuk bir yuzkarasidir.
Malazgirt 1071
“O ruh”un hala capcanlı olduğunu bir kez daha gösterdiler, diktator kemal,in kurdugu chp. O pis, o kirli, o üzerinden kan ve irin akan, o leş gibi kokan ve gezegenimizin üzerinden ne yazık ki asla bir türlü defolup gidemeyen chpkk, o musibetin hala dipdiri olduğuna sahit oluyoruz , herturlu itifaka feto ,hdp, pkk , jewmerika , alman , fransiz saymakla bitmez olan gavur ittifaki artik gizlenemiyor. chp mizraklari cuvali coktan deldi , gecmisten gelen Millete yaptigi hainligin barbarligin siniri yok, ama nafile. cünku Millettin elinde olan OY Hakki bunlari muhakkak yerin dibine gömücek. Milette ragmen bu azmis azinligin yaptiklari diktatorluk. yakinda ülkemde ( diktator ve hainler müzesi ) acilip topunu icinde görücegiz..
Murvet Baig
Bosuna dememisler bana benden olur be olursa. Basim rahat olur dilim durursa aziz nesin yuzunden oldu bunlar
hakan duman
Dünden yarına belgesellerini arşivlemek gerek, harika bir seri .
mahmut arslan
çiller süleyman demirel inönü olağan üstü üstün yeteneklerle yetiştirilmiş istikbaratçılar
Hanife Yiğit
Bu yıllarda başta CHP yoktu. Eger izleyipte sallayacaksanız. CHP kapatılmıştı. Tam tamına 8 yıl... Bilginiz olsun. Özal iktidarda. Diger partiler mevcut.
mahmut arslan
33 asker üstelik silahsız allahım bunlar kürt olamaz olsa olsa ermeni yada yahudilerdir
endoplazmik retikulum
aziz nesin in götünün kılı bile olmazsınız cahil çomarlar
mehmet imrak
şu aradaki çalan müziğin ismini bilen varmı
mustafa okka
Adalet bakanı Seyfi Oktay mıydı?
İlky Altun
Adnan Kahveci yaşasa şuan çok başka yerlerde olurdu eminim
Savas Gozde
Devledin yapdigin ceyreni pkk yapmamisdi canli guren biri olarak uzuluyorum
İbrahim Oruç Arapça Dersler
16:19 daki tabutu taşıyan bize göre solda duran kişi Metin Akpınar gibi geldi bana.
Kurt K
Adnan Kahveci: "Kürt sorunu demokratik siyasi yollar ile cozulmelidir. Dil, egitim, sosyal haklari verilmelidir. Hic bir ulke silah ile bir cozume varamamistir. Cesur siyasi adimlar gereklidir." Yil 93de demis adam bunu. Yil oldu 2023 neredeyse aq ve biz hala neden bitmedi bu savas diyoruz. Bir kere olsun adam gibi siyasi cozum denenmedi. Siyasi cozum tek yol diyenlerde olduruldu. Komedi gibi.
Cuneyt Yucel
Tofasin bol oldugu zamanlar ve rakibi Esekler
NİHAT Seyhan
en şerefsiz bu kanal a televizyonu . neye hizmet ediyor acaba ..
Mehmet Kahraman
turgut özal ölmeden önce Apo ya 5 mit ajanı gönderdi ateşkes için ve 3 saat sonra ölünce Apo turgut özal öldürüldü dedi
Timur
Islamci kopeklerin yapacagi belgesel bu kadar olur. Sivas`ta insanlari olduren koyun surusu disinda herkesi suclamislar.
Mehmet Mavis MEHMET
Ozal sevici bi program olmus ozalin nesini seviyorlarsa
Hikmet Bensusan
Arkadaşlar ilk yarı da olan fon müziğinin ismi ne?
seyhmus celik
bu planı yapanı Keleş leri anan aradı si kim
Beytullah Sarıtoprak
yazık adnan kahveciyi de adam yerine koydunuz ya :D
ay keptın zori heng bays sınabıls hırço
Wırı hıgı mını zıng diyorum
erman doğan
erdoğan gıbı bırı bır daha hayatta gelmez erdoğanın dısında bu tarz sorunları feto sorunlarını pkk sorunları sagcı solcu sorunlarını mafya denılen capucuları bırak bıtırmeyı bıtırmeye yentelcek gırısıme başlamaya bıle cesaret edemezdı erdoğan ataturkten sonra en buyuk kurtarıcı ben erdoğanın gercek hayranıyım bu hayranlık aynı rock yıldızlarına duyulan hayranlık gıbı hollywood yıldızlarına duyulan hayranlık gıbı yada futbol yıldızlarına duyulan hayranlık gıbı yaşayan efsane sayın başkan recep tayyıp erdoğan
卐 AteistTürk 卐
Buram buram propaganda kokan bir belgesel o dönemin siyasetçilerinin gaflarını kullanan olayları yanlış anlatan klasik Kanal A belgeseli zaten 2013 de yayınlanması da ayrı bir ironi :)) izlemenizi tavsiye etmem gerçekleri pek yansıtmamakta ve çarptırılmakta
Utku Kaya
sanki bu anlatılanlar şimdi hiç yok vayy arkadas a habere gel sen
Berk Bayır
Bu videoyu ekleyenden allah razı olsun