Украинская социальная реклама, Проект Нові лідери та Сергій Притула, 2018


Download videos:
hd720 medium

Сергей Притула и Новые лидеры - Змінимо країну для себе! Официальный сайт: /> Поставь лайк и подпишись на канал ;) Больше украинской рекламы здесь -Tags:
Украинская реклама реклама украина українська реклама реклама Україна украинская реклама 2017 реклама 2016 реклама 2017 крутая реклама смешная реклама классная реклама красивая реклама реклама 2018 украинская реклама 2018 Сергей Притула Новые лидеры Проект Нові лідери Сергій Притула Нові лідери та Сергій Притула притула Украинская социальная реклама социальная реклама соціальна реклама соціальна реклама україна українська соціальна рекламаbig side
Чесно мені не прикро за те що ЛЮДИ виїжджають з україни для реалізації себе і своїх умінь. Тому що за межами україни є усі можливості для самореалізації і коли людина відчуває себе потрібною в суспільстві, за це їй неможе бути прикро. P.S. Це КОДЛО безсоромно глузує пропонуючи перспектівні можливості і на фоні токого народного притули символічно - губить нас амбітних,розумних і чесних людей.
4 relax
київстар краде гроші з рахунків абонентів підключаючи непотрібні платні послуги. Після звернення Вас ще й роблять винними, мовляв Ви самі щось десь колись там замовили. КИЇВСТАР - ГІМНО!!!!!!!!
Вячеслав Комышан
Мета дуже гарна але, поки е в Україні змова алігархів . То ніяка гарна програма недопоможе нам.